795-555-007

Pomoc


 
 Szybkośc operacji na szablonie i wgrywanych plikach zależy od szybkości Twojego łącza internetowego.

1. Tworzenie projektu

a.) kliknij na przycisk "Projektuj" pod wybranym szablonem, zostaniesz przeniesiony na stronę edycji

b.) zobaczysz podgląd wybranego projektu oraz formularz za pomocą, którego go stworzysz

c.) wypełnij formularz i kliknij "Twórz projekt"

d.) na podglądzie pojawi sie ikonka ładowania z podpisem "Tworzenie projektu", kilka sekund i... GOTOWE!


2. Pola formularza szablonu

a.) pole tekstowe -
wypełniasz je tekstem, w zależności od szablonu masz do dyspozycji różną ilość linii tekstu, tekst wprowadzany w to pole będzie miał taki sam układ na projekcie więc np. w szablonie zawierającym wiele linii możesz go umieśić wyżej lub niżej w zależności od Twojego zamysłu. Przy krótszych wyrazach litery możesz rozdzielić je spacją aby zajął większą powierzchnię. 
W niektórych szablonach możesz zmienić kolor tekstu klikając na ikonkę kredki obok nazwy pola tekstowego.

b.) pole wgrania obrazu - kliknij na panel z napisem "Wgraj obraz" aby go rozwinąć i kliknij na przycisk "Wybierz", wskaż plik z Twojego komutera, który chcesz wgrać do projektu i kliknij "Otwórz" - Twój plik zostanie załadowany. W zależności od charakterystyki szablonu wgrany przez Ciebie obraz zostanie automatycznie dostosowany do pola lub wgrany domyślnie jako cały, możesz dostosować sposób jego wyświetlania klikając na przycisk "Dopasuj".
c.) pole wyboru motywu - w niektórych szablonach masz możliwość wybrania motywu graficznego z naszej selekcji, kliknij na panel z napisem "Wybierz motyw" aby go rozwinąć i wskaż motyw, który chcesz umieścić w projekcie.

d.) pole wyboru koloru - kliknij na panel z napisem "Wybierz kolor" aby go rozwinąć i wskaż kolor za pomocą próbnika, który chcesz zastosować.

e.) pole kombinowane - może zawierać elementy z pkt. b, c i d do zastosowania w projekcie w ramach jednego panelu.